top of page

У Вищому професійному училищі №7 триває акція

«16 днів проти насильства».

У зв'язку з цим практичний психолог провела виховну годину в групі З1-19 на тему: «Булінг в навчальному закладі. Причини та наслідки».

Учні під час виховної години переглянули презентацію та відеоролик, які розкривають сутність поняття «булінг», його форми, прояви, після чого учні були залучені до обговорення причин жорстокої поведінки та її наслідків для переслідувача, жертви, та спостерігачів. Усі разом розібрались, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу, яким чином можна попередити та подолати булінг.

Розповідаючи про відповідальність за булінг, практичний психолог зосередила увагу на віці, з якого настає відповідальність, порядку відбування стягнення у виді громадських робіт, або виплата штрафів.

Наостанок учні були залучені до інтерактивної гри, в ході якої вчились розпізнавати ознаки булінгу, розуміти мотиви поведінки та почуття булера і його жертви.

Дана виховна година спрямована на підвищення поінформованості молоді в сфері права та мав на меті сприянню молодому поколінню у виборі правослухняної моделі поведінки та захисту своїх прав, попередити поширення негативних соціальних явищ.

Запобігання поширенню тютюнокуріння, наркоманії та вживання алкогольних напоїв серед здобувачів освіти

 

Практичний психолог з метою удосконалення профілактичної роботи серед здобувачів освіти ознайомила учнів із аналітичними матеріалами про шкідливі речовини, які найбільш уживані учнівською молоддю в Україні, наскільки шкідливі та небезпечні наркотики та засоби куріння (у тому числі електронні сигарети та кальяни) та які тенденції спостерігаються щодо шкідливих звичок підлітків.

12 листопада 2019 року у Вищому професійному училищі № 7 відбулася зустріч учнів першого курсу з провідним інспектором Крюківського районного відділу пробації Оксаною Моріною, начальником відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світланою Терещенко, головою профспілки учнів ВПУ№7 Наталією Поповою та практичним психологом ВПУ№7 Ольгою Д'яченко.

На початку зустрічі учні дізнались про діяльність органів пробації в напрямку виправлення засуджених, зокрема, наглядові та соціально-виховні заходи, які застосовуються до неповнолітніх, які вступили в конфлікт із законом, та послуги, які надає Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В продовженні заходу учні переглянули презентацію, яка розкриває сутність поняття «булінг», його форми, прояви, після чого учні були залучені до обговорення причин жорстокої поведінки та її наслідків для переслідувача, жертви, та спостерігачів. Усі разом розібрались, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу, яким чином можна попередити та подолати булінг.

Розповідаючи про відповідальність за булінг, інспектор пробації зосередила увагу на віці, з якого настає відповідальність, порядку відбування стягнення у виді громадських робіт.

Наостанок учні були залучені до інтерактивної гри, в ході якої вчились розпізнавати ознаки булінгу, розуміти мотиви поведінки та почуття булера і його жертви.

Даний захід був спрямований на підвищення поінформованості молоді в сфері права та мав на меті сприянню молодому поколінню у виборі правослухняної моделі поведінки та захисту своїх прав, попередити поширення негативних соціальних явищ.

Виховний захід  «Кохання в Інтернеті»

 

 

З метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтеренеті та до відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації 18 листопада 2019 року у Вищому професійному училищі №7 проведений виховний захід з  учнями І курсу «Кохання в Інтернеті».

Учні ознайомились із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, як убезпечити себе та куди звертатись у разі необхідності.

bottom of page