Підготовка до ЗНО

unnamed.png

 

Відповідно до ст. 6 та ст. 9 Закону від 25 квітня 2019 р. № 2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної» всі громадяни України мають володіти українською мовою. 

В серпні 2021 року Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду запустили Національний онлайн-проєкт з тестування та вивчення української мови
moyamova.in.ua

 

На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови (згідно з українськими та міжнародними стандартами), а також понад 30 онлайн-ресурсів для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн-курс «Сучасна українська мова», розміщений на платформі Освітнього Хабу міста Києва, який в доступній формі пояснює норми нового правопису. 

Посилання на онлайн-курс https://eduhub.in.ua/courses/suchasna-ukrajinska-mova.

З метою популяризації проєкту серед українців ми вивчаємо громадську думку, тому просимо Вас пройти коротке онлайн-опитування (всього 12 питань) за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Mo89JnIDPGTChcg29RaON7QjaX3d2PumaI-uVtdC3mY/viewform?edit_requested=true 

Всім, хто заповнив опитувальник до 1 листопада, ми надішлемо посилання на ексклюзивний вебінар щодо нових правил українського правопису, що вступив нещодавно в дію. 

Також додатково нагадуємо, що на сайті Освітнього хабу розміщено близько 100 інших корисних онлайн курсів різної тематики. Всі онлайн-курси безкоштовні з можливістю отримання онлайн-сертифікатів!

З повагою

Освітній Хаб міста Києва

www.eduhub.in.ua

Освітній Хаб міста Києва

© Copyright, 2021, ОСВІТНІЙ ХАБ МІСТА КИЄВА • 03065, м.Київ, Шевченківський район, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 38А